Odtahová služba

Dovoz nepojizdného nebo jinak poškozeného vozidla k nám do servisu nebo Vámi určeného místa. Možnost dovozu vozidel na objednávku ze zahraniči, díky dlouholetým zkušenostem se servisem vozidel a praxi v autodiagnostice jsme schopni důkladně Vámi vybrane vozidlo ke koupi zkontrolovat, včetně kontroly VIN kodu.

Nabízíme i odtahovou službu. Jsme schopni odtáhnout vozidlo s váhou i přes 2 tuny, po celé Evropě, ceny dohodou.

Závodní rally speciál

Vlastníme závodní dieselovou octavii upravenou na 350koní, kterou používáme na amaterské seriály závodu do vrchu, případně sprintu.

 

V Octavii je v základu motor všem dobře známý, 1.9TDi PD 96kw ASZ, který pochází z Fabia RS. Tento motor jsme posílili o kované ojnice, turbodmychadlo je použito GTB2566VK na trubkových svodech.

 

O dostatek paliva do válců se starají trysky firmy FIRAD, které mají oproti seriových tryskám nárust vstřikovaného množství o 80%.

 

Vačku motoru dodala firma Dbilas, která samotná podle naších měření změnila průběh výkonu a navýšila ho pouhou výměnou o 14koní.

 

Pohon Octavie je řešen přes haldex spojku, která funguje na vypínač

Oleje Millers Oils

jsme prodejci techto špičkových olejů jak pro Motorsport tak klasický provoz, které splňují nejpřísnější normy.

 

Anglická rodinná společnost Millers Oils Ltd. vyrábí od roku 1887 vysoce kvalitní oleje, maziva, aditiva pohonných hmot a další speciální přípravky pro širokou škálu aplikací v motorismu a průmyslu. Po celou dobu existence prokazuje talent pro inovativní řešení a prvenství v oboru, když u mnohých produktů používá PAO a 3esterové základové oleje nebo revoluční nanočástice.

 

Společnost Millers Oils Ltd. klade silný důraz na osobní a spolehlivé služby zákazníkům, společně s pověstnou excelentní kvalitou. Díky stálým investicím do vývoje produktů, nejvyšší úrovni používané technologie a systému výstupní kontroly kvality náleží výrobky Millers Oils k nejpokrokovějším na světě.

Apr

Od roku 2017 jsme dealerem firmy APR, která se zabývá úpravami zejména benzinových motoru VW group, jsme schopni nabídnout díly na zvýšení výkonu jako jsou výfukové soustavy, sání motoru, brzdové systémy a v neposlední řadě úpravy softwaru.